Якщо ви прийняли рішення про покупку авто з США, наступним питанням стане на якому аукціоні варто вибирати авто? Насправді їх не так вже й мало, і кожен аукціон має свою специфіку, цінову політику та правила. Розглянемо кілька найпопулярніших: Copart, Manhein, IAA-Insurance Auto Auctions. Всі вони продають бу автомобілі, але де покупка буде більш безпечною, обійдеться дешевше і де найкращий вибір авто з мінімальними пошкодженнями – читай далі.

 Copart ( Копарт )

Компанія Copart знаходиться в Далласі, є провідним гравцем у сфері продажів автомобілів з пошкодженнями. Її частка займає з приблизно 36% внутрішнього ринку; компанія управляє 203 торговими майданчиками в США, де зберігаються автомобілі до аукціону.

Минулого року на сайті www.copart.com було продано більше мільйона автомобілів. 

Аукціон Copart працює з усіма великими страховими компаніями США і має ексклюзивне право продажу автомобілів застрахованих у третій за величиною страховою компанією США – Allstate (ALL)

Для потенційного покупця автомобіля з США цей аукціон має ряд переваг. По-перше, найбільший вибір транспортних засобів; по-друге, майданчики для зберігання автомобілів знаходяться по всій країні, це означає, що ви можете вибрати авто в тому місті, який ближче до порту і де буде дешевше доставка. Або віддати перевагу штатам з більш гарними погодними умовами, без рясних опадів, що значно впливає на знос автомобіля.

Одна з особливостей аукціону Copart, то що на ньому можуть продавати не тільки офіційні дилери з ліцензією, які в силу професійної етики та норм закону, несуть відповідальність за правомірність угоди, а й звичайні громадяни. Ризики тут в тому, що такі продавці можуть приховувати пошкодження машини, зробивши косметичний ремонт і надавши автомобілю товарного вигляду, при цьому не згадати про приховані недоліки. На жаль, механізмів компенсації або захисту покупця в цих випадках Copart не передбачає. Тому, дуже важливо вибирати автомобіль не тільки виходячи з фото, і тих даних, які надав покупець, але і робити перевірку автомобіля, вивчити його історію, власників. При замовленні авто з США за допомогою компанії Condor Auto ми беремо на себе зобов’язання досконально вивчити автомобіль до участі в торгах, тим самим мінімізуємо ризик прихованих пошкоджень та інших неприємних сюрпризів, які “спливуть” після доставки автомобіля в Україну. Аукціони США відкриті для кожного, але не всі знають, як зробити докладну перевірку автомобіля. Тому, знайти надійний автомобіль допоможуть автоексперти компанії CondorAuto.

Manheim (Манхейм)

Сьогодні аукціон Manheim є майданчиком № 1 в Північній Америці з продажу та купівлі бу автомобілів. У власності компанії більше ніж 120 майданчиків для зберігання авто до аукціону, щорічно для продажу на сайті Manheim реєструється понад 8 млн автомобілів. 

Говорячи про особливості цього аукціону, то на відміну від Copart, брати участь в торгах можуть тільки професійні учасники аукціонів – дилери. За всю історію аукціону не було зареєстровано жодного факту шахрайства, коли намагалися продати “ляльку”.Співробітники компанії ретельно перевіряють кожен автомобіль і надають виключно достовірні дані та фото.

Фактично, ідеальне місце для покупки автомобіля, якщо не одне але. Компанія продає бу автомобілі без пошкоджень. Тобто, продавцем виступає не страхова компанія, яка вилучає авто після страхового випадку, а власники автомобілів за допомогою дилерів, в цьому випадку, для українського покупця втрачається фінансова вигода придбання такого авто.

Всі автомобілі на Manheim виключно в справному стані й не потребують ремонту та інших фінансових вкладень для цільового використання. Як підсумок, ціна такого авто, з урахуванням доставки в Україну, не буде значно відрізнятися від ціни на ринку України. Manheim орієнтується на внутрішній ринок США. Але все ж, у нас є клієнти, які бажають придбати авто з США без пошкоджень, переплативши за це.

IAA-Insurance (Іншуренс)

Аукціон Insurance є світовим лідером з продажу автомобілів. Компанія спеціалізується на аукціонах по утилізації транспортних засобів після страхових випадків, дозволяє учасникам легко знаходити, пропонувати ціну і вигравати торги на транспортні засоби.

Учасники можуть робити ставки на класичні, старі та нові моделі легкових і вантажних автомобілів, мотоциклів, купувати промислові автомобілі, автобуси та інші транспортні засоби.

Величезною перевагою Insurance є те, що продавцями можуть бути тільки юридичні особи – найчастіше це банки, які продають вилучені авто за непогашеними кредитами та страхові компанії. Другі при ДТП видають застрахованій особі компенсацію рівну вартості машини, а сам транспортний засіб утилізують через такі аукціони. Причому, незалежно від характеру пошкодження, воно може бути мінімальним! Звідси надійність угоди, ви купуєте рівно той автомобіль і в тому стані, який зазначений в документах, шахрайство просто неможливо.

І друге, аукціон Insurance має величезну кількість автомобілів з дрібними пошкодженнями. Саме тут найлегше знайти авто з пом’ятим бампером або крилом, яке потребує незначних фінансових вкладень для ремонту, і не впливає на безпеку використання автомобіля, на відміну від пошкоджень зі змінами геометрії кузова.

Купувати автомобілі на Insurance може тільки компанія, з відповідним видом діяльності та ліцензію дилера в подібних угодах. Наша компанія володіє усіма дозвільними документами та виступає посередників при покупці авто на аукціоні Insurance.

У порівнянні з Copart ціни на сайті Insurance нижче. Це обумовлено характером продажів, мета продавців утилізувати авто, і частково покрити свої збитки по зберіганню, а не заробити на продажу.

Найбільш вигідний спосіб купити автомобіль за дуже вигідною ціною, це замовити авто з США. Зробити прорахунок покупки та доставки, поставити питання, отримати консультацію або замовити машину можна звернувшись за телефоном 

+38 044 356-32-82 або залишайте заявку і наш менеджер з Вами зв’яжеться